Animanga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animanga

Prvi forum o anime i manga ostvarenjima iz Republike Srpske! Pridruzite se zanimljivim anime i manga diskusijama!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

Delite | 
 

 Terminator Salvation

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Anchy the anime girl95
Anchy the anime girl95
Admin
Admin

Ženski Svinja
Broj poruka : 693
Datum rođenja : 21.11.1995
Datum upisa : 25.05.2010
Godina : 28
Lokacija : nznm.... Gubim se


Terminator Salvation _
PočaljiNaslov: Terminator Salvation   Terminator Salvation EmptyUto Jul 20, 2010 2:42 am

24 Sata [03.06.2009. - 00:07] ::
Odlu?uju?a bitka sa terminatorima
Mesecima u nazad fanovi serijala o Terminatoru morali su da se zadovolje fotografijama sa snimanja i glasinama o borbi izme?u Džona Konora i Skajnetove vojske terminatora. Kako se sve završilo i kako izgleda Terminator bez ?oveka koji ga je proslavio izgovorivši antologijsko „I’ll be back“, sazna?emo ve?eras na premijeri filma „Terminator: Spasenje“ (Sava cetar, 20.30).

Terminator Salvation Terminator

PREMIJERA - „Terminator: Spasenje” je ?etvrti film franšize koja je zapo?ela 1984. godine filmom „Terminator".
– Ono što nau?ite u prvom filmu, jeste da je to nezaustavljiva zver, mašina koja ?e goniti svoj plen do kraja; ne?e se zaustaviti sve dok ne budete mrtvi – kaže reditelj Mek Dži.
Dok su se raniji filmovi odvijali u poznatom, savremenom svetu, ljudska drama iz filma „Terminator: Spasenje” odvija se u razorenoj post-apokalipti?noj Americi 2018. godine, u vreme kada se posle Sudnjeg dana ?ove?anstvo suprotstavilo mašinama. Glavni junak je Kristijan Bejl u ulozi Džona Konora kao vo?e u toj borbi.
– Konor je mnogo stariji i prošao je Sudnji dan. Proživljavanje takvog doga?aja ?e svakoga promeniti, tako da je on sasvim druga osoba. Bori se u prvim redovima Otpora, a nova unapre?enja u Skajnetu uzdrmala su njegovu viziju budu?nosti – kaže Bejl.
Naspram njega kao antiheroje postavljen je Sem Vortingtonu u ulozi Markusa Rajta. Poslednje ?ega se on se?a je smrtna kazna na koju je osu?en, ali ne zna kako je došao na ovaj svet niti koja je njegova svrha tu.
– Da budem iskren, lik sam shvatio kao Doroti iz „?arobnjaka iz Oza“. On se našao u novom svetu i stalno iznova mora da pita Skajneta zašto nije mrtav – kaže Vortington.
– Zaradio sam prili?no modrica snimaju?i film. Ipak je to Terminator. Me?utim, odmah znaš u šta se upuštaš i da te ?eka koji udarac. Najstrašnije mi je bilo kada sam visio naglava?ke, ali je prili?no pomoglo da scena na kraju bude veoma ubedljiva. Tako?e, skok iz zapaljenog kamiona je bio prili?no nezgodan – kaže australijski glumac.
Nazad na vrh Ići dole
https://animanga.forumsr.com
PredatoR
PredatoR
Moderator
Moderator

Muški Broj poruka : 455
Datum upisa : 28.05.2010

Terminator Salvation _
PočaljiNaslov: Re: Terminator Salvation   Terminator Salvation EmptyČet Avg 05, 2010 1:32 pm

gledao film, nije los, ali fali mu samo jedna stvar Arnold - I'll be back good job
Nazad na vrh Ići dole
UbicaLegendi
UbicaLegendi
Admin
Admin

Muški Mačka
Broj poruka : 202
Datum rođenja : 26.11.1987
Datum upisa : 17.07.2010
Godina : 36
Lokacija : Bijeljina, Republika Srpska

Poso/dokolice : IT inzinjer -- profesor (:

Terminator Salvation _
PočaljiNaslov: Re: Terminator Salvation   Terminator Salvation EmptyČet Avg 05, 2010 2:15 pm

hahahaha arnold je ostario =x


... meni se film svideo ... bolji je od treceg dela ... ali zaista ... jer treci je glup lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mr.Manga
Mr.Manga
Admin
Admin

Muški Broj poruka : 422
Datum upisa : 25.05.2010

Terminator Salvation _
PočaljiNaslov: Re: Terminator Salvation   Terminator Salvation EmptyČet Avg 05, 2010 9:05 pm

dobar je nije los......mada prica se dogadja prije prvog djela XD
Nazad na vrh Ići dole

Sponsored content



Terminator Salvation _
PočaljiNaslov: Re: Terminator Salvation   Terminator Salvation Empty

Nazad na vrh Ići dole
 

Terminator Salvation

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Animanga :: OFF topic :: Filmovi-
Free forum | Muzika | Pop, Varieties | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions