Animanga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animanga

Prvi forum o anime i manga ostvarenjima iz Republike Srpske! Pridruzite se zanimljivim anime i manga diskusijama!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

Delite | 
 

 D.Gray-man

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Anchy the anime girl95
Anchy the anime girl95
Admin
Admin

Ženski Svinja
Broj poruka : 693
Datum rođenja : 21.11.1995
Datum upisa : 25.05.2010
Godina : 28
Lokacija : nznm.... Gubim se


D.Gray-man _
PočaljiNaslov: D.Gray-man   D.Gray-man EmptyPet Maj 28, 2010 5:51 pm

corwin_r ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

[size=150]D.Gray-man[/size] ([You must be registered and logged in to see this link.])

Genre: Action, Adventure, Demons, Magic, Shounen, Super Power

Plot/Summary
Citat :
Based on a manga by Hoshino Katsura.

Akuma, monsters born from dead souls mistakenly recalled by their loved ones to the living world, are the weapons of the Millennium Earl, who is intent on the destruction of the world. Allen Walker has been cursed with an anti-Akuma weapon as his left arm and an eye that sees the former soul of the Akuma since his youth. He is also one of the few who contain "Innocence", a substance that allows him to kill Akuma and fight the Earl. With these powers, he joins the Black Priest Organization as an Exorcist and sets out with other Exorcists to stop the Earl's attempts to annihilate the human race.
Comment:
Sjajan shounen anime, zaista sumnjam da ima nekoga ko bar nije upoznat sa postojanjem ovog naslova ako nista drugo. Pre nego sto sam krenuo sa gledanjem anime-a, krenuo sam sa citanjem mange i vecinu materijala koji je obuhvacen u animeu u mangi vec procitao ali me to nije odvratilo niti smorilo da pogledam u celosti ovaj anime. Jedna od zasluznijih stvari za to su jako dobro odradjeni filleri koji se odlicno uklapaju u radnju koju nudi prica, sa malo preterivanja mogu reci da su ovo mozda najbolje odradjeni filleri u bilo kom animeu. Prica je relativno originalna, kasnije se gledaocu namecu brojna pitanja posto su veoma vesto uveli neke likove, pre svega mislim na Noah, koji menjaju maltene celu koncepciju oko pravednosti ciljeva borbe jedne i druge strane. Uglavnom jedina mana koju bih mogao da nevedem je manjak zenskih likova a i neke od prisutnih devojaka su prilicno bzv, kada to kazem mislim pre svega na Amandu... Nazalost, zbog mnogih okolnosti (prevashodno zbog Katsurinog zdravlja) anime se prekida u 103. nastavljajuci tradiciju open ended anime serijala XD. Sva sreca pa je u skorije vreme manga ponovo krenula da izlazi pa ce nekada biti i nastavka. 5/5, sto se ocene tice Smile

nazalost nisam odgledala ovaj anime ali planiram. Zato sam vam utiske pronasla na jednom forumu.
Nazad na vrh Ići dole
https://animanga.forumsr.com
 

D.Gray-man

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Animanga :: Anime :: Serije-
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions