Animanga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animanga

Prvi forum o anime i manga ostvarenjima iz Republike Srpske! Pridruzite se zanimljivim anime i manga diskusijama!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

Delite | 
 

 Fansubing

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Anchy the anime girl95
Anchy the anime girl95
Admin
Admin

Ženski Svinja
Broj poruka : 693
Datum rođenja : 21.11.1995
Datum upisa : 25.05.2010
Godina : 28
Lokacija : nznm.... Gubim se


Fansubing _
PočaljiNaslov: Fansubing   Fansubing EmptyPet Maj 28, 2010 4:05 pm

= serious business

ovako, mislim da vecina kao i ja trudi se da kad uzme da gleda neki anime da to bude od jedne FS grupe...
barem ja neshto ne volim kad imam neki anime od raznih FS grupa pa mi iz epizodu u epizodu menja boja i velicina fontova .. pa neki neshto ne prevode pa stavljaju u note .. neki prevode sve itd ..
mislim te sitnice mi ne smetaju ako je tako u svakoj epizodi ali ako mi se menja iz epizodu u epizodu to pomalo mi ide na zivce ..
AniDB nam nekako pomaze tako shto pokazuju kod svakog anime-a koja grupa na kojem jeziku radi sub, kao i mnogo brojni clanovi ocenjuj FS grupe i njihov rad na tom projektu
ima neki slican metod i na MAL-u, sad po ostalim anime related sajtovim ne znam jel ima jer sem ova dva bash ostale i ne koristim.
no u svakom slucaju ovde cemo komentarisati i preporucivati po neke FS grupe i tako ..
recimo ove godine sad ne znam jel bi mogao da kazem da najpopularniji newcomer je Higashi no Eden, poshto ne pratim ali ocene za ovaj anime su over 9.00 Very Happy
a i prilican broj FS grupa je uzeo da radi na ovom projektu pa nam to daje mogucnost na uporedjenje koji mozete pogledati ovde.

a i mozete na jednom klipu da pogledate .. shta misle drugi o preterivanju sa delimicnim prevodjenjima i fensi fontovima i animacijama:
Anime Fansub Documentary PART 1
Anime Fansub Documentary PART 2
Anime Fansub Documentary PART 3
Anime Fansub Documentary PART 4
Anime Fansub Documentary PART 5

edit:
also
Fansubing Dtb.th
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://animanga.forumsr.com
 

Fansubing

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Animanga :: Anime :: General Anime/Manga discussion-
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions