Animanga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animanga

Prvi forum o anime i manga ostvarenjima iz Republike Srpske! Pridruzite se zanimljivim anime i manga diskusijama!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

Delite | 
 

 Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Anchy the anime girl95
Anchy the anime girl95
Admin
Admin

Ženski Svinja
Broj poruka : 693
Datum rođenja : 21.11.1995
Datum upisa : 25.05.2010
Godina : 28
Lokacija : nznm.... Gubim se


Suzumiya Haruhi no Yuuutsu _
PočaljiNaslov: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu   Suzumiya Haruhi no Yuuutsu EmptyPon Jun 07, 2010 5:03 pm

akai ::
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

[You must be registered and logged in to see this image.]

Info link : [You must be registered and logged in to see this link.]

Kratak opis :

Citat :
* Based on Tanigawa Nagaru's Suzumiya Haruhi series of novels and illustrated by Itou Noizi.

A far from ordinary school story starts here!

This is a story of Suzumiya Haruhi, who upon enrolment at school announced: "I have no interest in ordinary humans. If there are any aliens, beings from the future, or super-humans, come see me. That is all!"

Naturally, any normal person would think "What the... ?" but Haruhi is dead serious. Things get crazy when everyone realises just how serious she is about it all and establishes the SOS Dan.

Suzumiya Haruhi is a good-looking high school girl who has a clear head, naughty personality, and very egocentric thought. She has an unimaginably tremendous power to change the world, but she is totally unaware of her own power and so she is also unaware of the affect of her power on the outside world.

A delightfully strange, yet marvellously interesting story!

Chronological order of episodes: 2, 3, 5, 10, 13, 14, 4, 7, 6, 8, 1, 12, 11, 9.

Godina : 2006.

Zanrovi : Clubs, Comedy, High School, Novel, Parody, School Life, Seinen

Screen Caps :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Komentar :

Gledao sam serijal kad je izasao i stvarno me je prijatno iznenadio, mnogo mi se dopao. Bio je neobican i isprevrtan a za to vreme je imao izuzetan lip-synch ( sto su svi bili primetili - pa mi je ostalo u secanju Very Happy ) i sasvim dobru animaciju i crtez. Takodje je imao super op i end kao i neke sasvim fine pesme iz samog anime-a Very Happy

Kad sam cuo da prave drugu sezonu, bilo mi je bzvz jer sam mislio da ovo treba da ostane ovako - bilo je lepo zaokruzeno po meni, nije mu trebao nastavak.

Ta druga sezona ( [You must be registered and logged in to see this link.] ) je stigla 3 godine kasnije i ispalo je da nije uopste nastavak nego kao "kompletnija" prica. Nazalos, to nema veze s vezom i serijal je nekoliko puta losiji od prvog i ne daje prakticno nista novo sto vec nismo znali. Veliki letdown, pogotovu sto su potroshili bespotrebno vreme na endless eight... koji nije uopste trebao toliko da traje i nacin na koji je okoncan je isuvishe plain... ocekivali smo nesto bolje posle 8 eps XDD

Takodje izasle su 2. ONA-e, tj. serije za web sa kratkim epizodama od po 3-5min. Jedna je [You must be registered and logged in to see this link.], a druga [You must be registered and logged in to see this link.].

Haruhi-chan je bolje crtan i nekako mi je smeshniji nego Nyoroon jer je nyoroon stvarno bzvz crtan i jako kratak. Mada je obe serijice brzo i lako pogledati, pa nije strashno Very Happy

Dosta sam se smejao gledajuci haruhi-chan :3

Ostalo je jos da sacekamo film - [You must be registered and logged in to see this link.] koji ce verovatno staviti tachku na prichu Smile

Prvi serijal je jako hypeovan, i zbog tog hype-a i jako hejtovan a kako je sledeca serija bila veliko razocharenje - sve je više ljudi koji hejtuju ova ostvarenja. Sam anime nije uopste toliko los ( osim te druge sezone koja je nepotrebna u potpunosti ) i moram da kazem da sam uzivao gledajuci ga :3
------------------------------------------------------------------
nisam gledala prvu sezonu pa sam copy-paste sa jednog foruma... mislim da ce vam biti korisno...
Nazad na vrh Ići dole
https://animanga.forumsr.com
 

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Animanga :: Anime :: Serije-
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions