Animanga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animanga

Prvi forum o anime i manga ostvarenjima iz Republike Srpske! Pridruzite se zanimljivim anime i manga diskusijama!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

Delite | 
 

 Oženio devojku iz video igre

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Anchy the anime girl95
Anchy the anime girl95
Admin
Admin

Ženski Svinja
Broj poruka : 693
Datum rođenja : 21.11.1995
Datum upisa : 25.05.2010
Godina : 28
Lokacija : nznm.... Gubim se


Oženio devojku iz video igre _
PočaljiNaslov: Oženio devojku iz video igre   Oženio devojku iz video igre EmptyPon Jun 07, 2010 3:53 pm

Citat :
Jedan Japanac oženio je nedavno virtuelnu devojku Nene Anegasaki iz popularne video igre Love Plus, navodi Skay news.
Oženio devojku iz video igre Nene-x
Igra? Sal9000 odlu?io je da sklopi prvu bra?nu zajednicu sa likom iz video igre (na slici). Obu?en u beli smoking, Sal je uhvatio Nene u vazduhu, zaljubljeno je pogledao i izgovorio sudbonosno "da" tokom ceremonije, koju je preko interneta pratilo nekoliko hiljada ljudi.
Sal smatra da je Nene savršena žena. On veruje da je uspeo da joj dokaže svoju odanost iako njihov brak nije sklopljen na legalan na?in.
"Volim njen lik, a ne mašinu. Znam da je u pitanju igra. Veoma dobro znam da ne mogu fizi?ki, a ni legalno da se oženim sa njom", izjavio je Sal CNN-u.
Ova virtuelna ljubav je po?ela u septembru, kada je Sal po?eo da igra Love Plus video igru, koja zahteva da igra?i, kako igra odmi?e, "hrane" svoje partnere sve dubljim odnosom. Sal je tako bio sa Nene gde god bi se našao, na ulicama Tokija, u Diznilendu, pa ?ak i na odmoru koji je proveo na peš?anim plažama Guama. Nakon višemese?nom iskustva, Sal je ustanovio da je bolje zabavljati se sa virtuelnom nego devojkom "od krvi i mesa".
"Nikada se nije naljutila na mene ukoliko bi zakasnio da joj odgovorim na post. Ustvari, naljuti se, ali mi brzo oprosti", objasnio je Sal novinaru CNN-a.
video

xDDD prvi put sam procitala u Screen Fun novinama pre jedno mozda godinu dana....
Nazad na vrh Ići dole
https://animanga.forumsr.com
PredatoR
PredatoR
Moderator
Moderator

Muški Broj poruka : 455
Datum upisa : 28.05.2010

Oženio devojku iz video igre _
PočaljiNaslov: Re: Oženio devojku iz video igre   Oženio devojku iz video igre EmptyPon Jun 14, 2010 3:05 pm

mislim sta reci...... Shocked , ljubav ne zna za granice extra je!
Nazad na vrh Ići dole
Sonozaki
Sonozaki
Tomokosho

Muški Koza
Broj poruka : 152
Datum rođenja : 01.03.1991
Datum upisa : 03.06.2010
Godina : 33

Oženio devojku iz video igre _
PočaljiNaslov: Re: Oženio devojku iz video igre   Oženio devojku iz video igre EmptyČet Jun 17, 2010 5:15 am

eh realno moda ja zavrsim ko on xD ali iz animea :p osecam kada umru bice sahranjena pored njega (u kovcegu igrica)
Nazad na vrh Ići dole
http://myanimelist.net/profile/sonozaki_i

Sponsored content



Oženio devojku iz video igre _
PočaljiNaslov: Re: Oženio devojku iz video igre   Oženio devojku iz video igre Empty

Nazad na vrh Ići dole
 

Oženio devojku iz video igre

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Animanga :: Nippon! :: General nippon chit-chat-
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions